Yhteystiedot

NEUVONTA JA VUOKRASOPIMUKSET

Puh. 05 234 5407
Puhelinajat:
Tiistaisin klo 9:30-15
Muina arkipäivinä klo 9-15

kotkanasunnot@kotka.fi
Käyntiosoite: Gutzeitintie 8, Kotka
Toimisto avoinna klo 8-15

Marla Kolehmainen, kiinteistösihteeri
Tiia Korpela, kiinteistösihteeri
Sirpa Saukkonen, kiinteistösihteeri
Minna Sigvart, kiinteistösihteeri

KIINTEISTÖJEN JA ASUNTOJEN REMONTIT, ASUKASTOIMINTA, ASUMISEN HÄIRIÖT

Matti Heinonen                       
isännöitsijä                 
040 689 5530                            
matti.heinonen@kotka.fi

Aila Henriksson
isännöitsijä
040 124 3333
aila.henriksson@kotka.fi

Pia Rimpeläinen                      
isännöitsijä                 
040 732 9179                                
pia.rimpelainen@kotka.fi

ASUMISNEUVONTA

(Vaikeudet vuokranmaksussa tai omassa asumisessa)

Laura Fernández
asumisneuvoja
040 688 3495
laura.fernandez@kotka.fi

HUOLTO, SIIVOUS, VIKAILMOITUKSET

Kiireelliset ilmoitukset aina huollon päivystyspuhelimeen!

Kiireettömät tehtävät Vikailmoitus-painikkeesta alta tai huollon sähköpostiin.

Tarkista ennen yhteydenottoa oman talosi huoltoyhtiö porraskäytävän ilmoitustaululta tai tästä linkistä:

 

Kotkan Kiinteistöpalvelu
Päivystys 24h:
0500 607 350

tuotanto@kotkankiinteistopalvelu.com

Suulisniemen huolto
Päivystys 24h:
0400 553 713

toimisto@suulisniemenhuolto.fi

TALOTEKNIIKKA

Marko Sandelin
LVI-asiantuntija
040 526 5332
marko.sandelin@kotka.fi

VIESTINTÄ

Anita Heikkinen
viestintäasiantuntija
040 625 6203
anita.heikkinen@kotka.fi

HALLINTO

Juha Tiitta
toimitusjohtaja
040 480 9450
juha.tiitta@kotka.fi

Janne Keskitalo
kiinteistöpäällikkö
040 660 1487
janne.keskitalo@kotka.fi

VUOKRAPERINTÄ

Jos olet saanut maksamattomista vuokrista perintäkirjeen ja tarvitset maksusuunnitelman, ole yhteydessä suoraan Revireen:

Revire Perintä Oy
020 639 9420

LASKUTUS

Pyydämme lähettämään laskut ensisijaisesti verkkolaskuna.

Verkkolaskut
Kotkan Asunnot Oy
Verkkolaskutusoperaattori CGI
Verkkolaskuosoite:
003701599326
Välittäjätunnus:
003703575029

Y-tunnus: 0159932-6

Paperilaskut
Kotkan Asunnot Oy
003701599326
PL 299
02066 DOCUSCAN

Lue tarkempi laskutusohje >

Kotkan Asunnot