Yhteystiedot

NEUVONTA JA VUOKRASOPIMUKSET

Tiia Korpela, kiinteistösihteeri
Sirpa Saukkonen, kiinteistösihteeri
Minna Sigvart, kiinteistösihteeri

Puh. 05 234 5407, arkisin klo 9-15
kotkanasunnot@kotka.fi

Käyntiosoite: Gutzeitintie 8, Kotka
Arkisin klo 8-15

ASUMISNEUVONTA, MAKSUJÄRJESTELYT, ASUKASTOIMINTA

Laura Fernández
asukasisännöitsijä
040 688 3495
laura.fernandez@kotka.fi

Aila Henriksson
asukasisännöitsijä
040 124 3333
aila.henriksson@kotka.fi

Sarastia Kuntaperintä Oy
maksumuistutukset ja perintä
020 639 9420

VIKAILMOITUKSET, HUOLTO JA SIIVOUS

  • Kiireelliset ilmoitukset aina huollon päivystyspuhelinnumeroon!
  • Kiireettömät tehtävät oheisesta Vikailmoitus-painikkeesta tai huollon sähköpostiin.
  • Tarkista ennen yhteydenottoa oman talosi huoltoyhtiö tästä listasta tai porraskäytävän ilmoitustaululta.

Kotkan Kiinteistöpalvelu Oy
Päivystys 24h: 0500 607 350
tuotanto@kotkankiinteistopalvelu.com

Suulisniemen Huolto Oy
Päivystys 24h: 0400 553 713
toimisto@suulisniemenhuolto.fi

KIINTEISTÖJEN JA ASUNTOJEN REMONTIT

Matti Heinonen                       
tekninen isännöitsijä                 
040 689 5530                            
matti.heinonen@kotka.fi   

Pia Rimpeläinen                      
tekninen isännöitsijä                 
040 732 9179                                
pia.rimpelainen@kotka.fi

TALOTEKNIIKKA

Marko Sandelin
LVI-asiantuntija
040 526 5332
marko.sandelin@kotka.fi

VIESTINTÄ

Anita Heikkinen
viestintäasiantuntija
040 625 6203
anita.heikkinen@kotka.fi

HALLINTO

Juha Tiitta
toimitusjohtaja
040 480 9450
juha.tiitta@kotka.fi

Tarja Suortti
kiinteistöpäällikkö
040 749 8578
tarja.suortti@kotka.fi

LASKUTUS

Pyydämme lähettämään laskut ensisijaisesti verkkolaskuna.

Verkkolaskut
Kotkan Asunnot Oy
Verkkolaskutusoperaattori CGI
OVT-tunnus:
003701599326
Välittäjätunnus:
003703575029

Y-tunnus: 0159932-6

Paperilaskut
Kotkan Asunnot Oy
003701599326
PL 299
02066 DOCUSCAN

Lue laskutusohje